همایش بزرگداشت روز دختر در خرم آباد برگزار می شود

  رئیس کارگروه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت از برگزاری همایش روز دختر در خرم آباد خبرداد.

جشنواره های رضوی در همه شهرستان های استان لرستان برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: همزمان با جشنواره ملی تولیدات تولویزیونی رضوی، جشنواره های شهرستانی رضوی در همه شهرستان های استان برگزار می شود.

لزوم همکاری حوزه‌های علمیه و جامعه روحانیت در برگزاری جشنواره رضوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تأکید بر ضرورت حضور جامعه روحانیت در برگزاری جشنواره رضوی گفت: حضور روحانیون در پیشبرد اهداف جشنواره نقش بسزایی دارد.

شهرستان‌هاي لرستان؛ ميزبان جشنواره‌هاي رضوي

 دبير تخصصي جشنوار ملي توليدات تلويزيوني رضوي از برگزاري جشنواره‌هاي رضوي در سراسر شهرستان‌هاي استان خبر داد.
۱

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1462
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644121
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -