نگین فاطمی در عمود 1080

اربعین و حماسه سازان آن محور تیترهای رسانه ها هستند، در این میان نگین فاطمی در عمود 1080 نیز نقطه عطفی برای توجه لنز دوربین رسانه ها شده است.

دهه کرامت نباید به یک دهه محدود شود

تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها گفت: پرداختن به معرفی امام موسی کاظم علیه‌السلام که فرزندان ایشان چشم و چراغ ایران اسلامی هستند از اهمیت بسیاری برخوردار است به همین علت باید از فرصت‌های مختلف برای تحقق این هدف استفاده کنیم.

خاستگاه انقلاب اسلامی مکتب اهل بیت (ع) است

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با بیان این که خاستگاه انقلاب اسلامی، مکتب اهل بیت (ع) است، گفت: امروز رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران به خاطر داشتن عقبه سنگین قرآن کریم و اهل بیت (ع) است.

لزوم انسجام بین دستگاه های فرهنگی/کارهای فرهنگی باید مداوم و مستمر باشند

آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه بین دستگاه های فرهنگی باید انسجام باشد، گفت: کار های فرهنگی باید دائمی و مستمر باشد و همیشه طرح های جدید در دستورکار قرار بگیرد.

مراسم دهه کرامت باید با هدف تعمیق و تحکیم اعتقادات مردمی برگزار شود

آیت الله استادی گفت: برگزاری جلسات در دهه کرامت علاوه بر اینکه دارای جاذبه بودن باید با هدف تعمیق و تحکیم اعتقادات مردم صورت گیرد تا بتواند همه مردم از گروههای مختلف را جذب کند.

برگزاری جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در ۷۱۸ نقطه از جهان

مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با بیان این که دامنه فعالیت‌های جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در دهه کرامت بسیار گسترده است، گفت: جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، ۷۷ کشور و ۷۱۸ نقطه از جهان راتحت پوشش قرار می‌دهد.

برگزاری جشنواره شانزده‌گانه رضوی توسط کمیته دانشگاهیان

  دبیر کمیته دانشگاهیان ستاد بزرگداشت دهه کرامت گفت: امسال جشنواره شانزده‌گانه رضوی با حضور دستگاه‌های آموزش عالی کشور برگزار شده است که تا کنون اختتامیه ۶جشنواره برگزار شده است واختتامیه ۱۰جشنواره، در طول سال تحصیلی برگزار می‌شود.

راه ورسم جشن‌های دهه کرامت را از زیارت‌نامه حضرت معصومه(س) استخراج کنیم

آیت‌الله سعیدی با بیان این که جشن‌های دهه کرامت نماد و محتوایی دارد، گفت: ما می‌توانیم راه و رسم جشن‌های دهه کرامت را از زیارت‌نامه حضرت معصومه(س) استخراج کنیم.

توسعه بخش خدمات‌رسانی ضرورت عام مستمر در استان قم است

استاندار قم گفت: ما در بحث خدمات‌رسانی و توسعه این بخش که ضرورت عام مستمر دراستان قم است، ضعف داریم واستانداری برای یجاد زیرساخت‌های لازم برای سطوح مختلف زیارتی و فرهنگی از ظرفیت‌های مختلف استان و سرمایه‌گذاران این بخش استفاده می کند.

لزوم راه‌اندازی معاونت زیارت در استان قم

حجت‌الاسلام سلیمانی با اشاره به راه انداز ی معاونت زیارت دراستان خراسان رضوی گفت: راه‌اندازی معاونت زیارت باعث اقدامات مناسبی در جهت جذب بودجه، برنامه‌ریزی و رفاه حال زائران شده است و امید است معاونت زیارت در قم نیز تأسیس شود.

برگزاری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در ۷۰ کشور جهان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از برگزاری برنامه های متنوع سیزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در ۷۰ کشور جهان و ۱۸۰ شهر در ایران و جهان خبر داد.

برگزاری برنامه های متنوع دهه کرامت در اقصی نقاط کشور ستودنی است

آیت الله خرازی با بیان این که مساجد را از غربت نجات دهیم، گفت: مردم را باید با مساجد آشنا کرد، در مساجد باید سازمان و دفتری در نظر گرفته شود تا مردم هر محله بتوانند در آنجا فعالیت کنند و در رفع مشکلات یکدیگر بکوشند.

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1452
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644111
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -