تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به برنامه های دهه کرامت گفت: تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت و امام رضا(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد از جمله این برنامه ها بوده است.

برگزاری جشن های دهه کرامت به صورت ویژه در ۴۰ کانون فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: امسال جشن های دهه کرامت در ۴۰ کانون فرهنگی این استان به صورت ویژه برگزار می شود.

برگزاری ۸۵ برنامه فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی در دهه کرامت

جانشین ستاد جشن های مردمی دهه کرامت کشور گفت: با مدیریت بنیاد بین‌ المللی امام رضا(علیه السلام) ۸۵برنامه فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی در دهه کرامت با همکاری و مشارکت بسیاری از دستگاه‌ ها در سطح کشور برگزار می ‌شود.

گسترش فرهنگ اهل بیت(ع)، وظیفه ذاتی مردم و مسئولان نظام اسلامی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با بیان این که جشنواره امام رضا(ع) گسترش دهنده فرهنگ منور رضوی در کشورهای مسلمان و حتی غیر اسلامی است، افزود: مردم و مسئولان در نظام اسلامی ایران گسترش فرهنگ اهل بیت(ع) را جزء وظایف ذاتی خود می دانند.

میزبانی جشنواره های رضوی افتخاری بزرگ برای مردم کهگیلویه و بویراحمد

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد میزبانی جشنواره های رضوی در استان را افتخاری بزرگ برای مردم استان دانست و افزود: موظف به اجرای باشکوه جشنواره آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی هستیم.
۱

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1507
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644166
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -