فعالیت ۲۳۰۰۰ کانون فرهنگی و هنری در حوزه فرهنگ رضوی

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیش از ۲۳ هزار کانون فرهنگی و هنری در مساجد سطح کشور در مسیر ترویج فرهنگ رضوی فعال است. 

بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی و هنری در کانون های مساجد استان اردبیل انجام شد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی و هنری در کانون های مساجد به مناسبت دهه کرامت انجام شد.

تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به برنامه های دهه کرامت گفت: تبیین ابعاد شخصیتی اهل بیت و امام رضا(ع) توسط ائمه جماعات مساجد کهگیلویه و بویراحمد از جمله این برنامه ها بوده است.

اجرای ۲۰ عنوان برنامه فرهنگی در کانون‌های مساجد ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از برگزاری و اجرای بیش از ۲۰ عنوان برنامه در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان هم‌زمان با دهه کرامت سال جاری خبر داد.

نقش پررنگ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در دهه کرامت

معاون مجمع جهانی اهل بیت‌(ع) گفت: مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری آن‌ها در کنار برنامه‌های خود، می‌توانند برنامه‌ها و جشن‌های دهه کرامت را برپایه فعالیت مردمی برگزار کنند.

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به برنامه های موضوعی پانزدهمین دوره جشنواره امام رضا (ع)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به برنامه های موضوعی پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (ع) پیامی صادر کرد.

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1418
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644077
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -