توجه به سیره و سنت رضوی هدف فعالیتهای دهه کرامت است

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور با اشاره به اینکه حداقل ۱۰۰هزار برنامه برای اوقات فراغت در کانون های مساجد برگزار می شود افزود:توجه به سیره و سنت رضوی هدف فعالیت های دهه کرامت است.

عضویت ۵۴ سازمان به صورت مستمر در ستاد برگزاری دهه کرامت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۱۲راهبرد تعیین شده می تواند باعث افزایش کمی و کیفی برنامه های دهه کرامت شود افزود:در ستاد برگزاری دهه کرامت ۵۴سازمان به صورت مستمر عضویت دارند.

فعالیت ۳۶۰ نهاد از ارکان جمهوری اسلامی ایران در دهه کرامت

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به رونمایی از دانشنامه رضوی در دهه کرامت گفت: بالغ بر ٣٦٠ نهاد از ارکان نظام جمهوری اسلامی در عرصه دهه کرامت فعال هستند.

بهترین زمان برای مصون سازی جامعه از هجمه های فرهنگی، دهه کرامت است

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه کرامت یعنی تعظیم شعائر دینی است افزود: گرامیداشت دهه کرامت در اعتاب می تواند تاثیر گسترده ای بر مردم در بعد معنوی و فرهنگی داشته باشد.

مراسم دهه کرامت در ۷۷ کشور جهان برگزار می شود

استاندار خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت بالای دهه کرامت برای اشاعه فرهنگ رضوی افزود:مراسم دهه کرامت در ۷۷کشور جهان برگزار می گردد.

اجرای بیش از ۴۱۰ هزار برنامه ویژه دهه کرامت در کشور

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه وصف کرامت یک وصف ممتاز است افزود: بیش از ۴۱۰هزار برنامه ویژه دهه کرامت در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1438
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644097
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -