جشن های دهه کرامت امروز به یک گفتمان و جریان تبدیل شده است

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه امروز جشن های دهه کرامت به یک گفتمان و جریان تبدیل شده است، گفت:ضرورت دارد به جشن های دهه کرامت به صورت راهبردی نگاه شود.

اهتمام ویژه برای تشکیل کارگروه تدوین راهبردهای شورای بزرگداشت دهه کرامت

  حجت الاسلام سلیمانی با بیان محورهایی که باید مورد توجه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت قرار گیرد،گفت: باید راه اندازی شورای هماهنگی دهه کرامت در استان ها و تدوین برنامه مشترک با رویکرد ملی و کشوری مورد توجه قرار گیرد.

فراخوان های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام منتشر شد

فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام از سوی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام منتشر شد.
۱

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1439
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644098
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -