تشکیل ۱۸ کارگروه تخصصی محتوایی در شورای هماهنگی جشن های دهه کرامت

مسئول اجرایی شورای هماهنگی جشن های مردمی دهه کرامت از تشکیل ۱۸ کارگروه محتوایی در شورای هماهنگی جشن های دهه کرامت خبر داد گفت: امسال تمرکز جلسات این شورا بر فعالیت کارگروه های تخصصی است و موضوعات جلسات برگرفته از موضوعات کارگروه ها است.

فراخوان دومین جشنواره سراسری شاهچراغ (علیه السلام)

فراخوان دومین جشنواره سراسری شاهچراغ( علیه السلام) در هفت رشته شعر، داستان، عکس، گرافیک ، المان شهری ، فیلم و خوشنویسی تابستان سال 94 به میزبانی شیراز برگزار می شود.

استفاده از همه ظرفیت های تئاتری خراسان شمالی در جشنواره تئاتر رضوی

معاون هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: در برگزاری دهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی از همه ظرفیت های تئاتری استان استفاده می کنیم

برگزاری همایش ملی مناظرات رضوی در اردبیل

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری اولین همایش ملی مناظرات رضوی در روزهای 28 و 29 مردادماه سال‌جاری در اردبیل خبر داد..

آغاز به کار کمیته های تخصصی و علمی همایش امام رضا(ع) در کرمانشاه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با اشاره به توزیع فراخوان از تشکیل اتاق فکر، انتخاب دبیر تخصصی و آغاز به کار کمیته علمی همایش سیمای امام رضا(علیه السلام) در آیینه ادبیات تطبیقی خبر داد.

برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال در دهه کرامت

رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد داد که در دهه کرامت، جشنواره رسانه‌های دیجیتال در کنار جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با شرکت عموم تولیدکنندگان محصولات چندرسانه‌ای تشکیل شود.
۱

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1437
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644096
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -