غاز داوری آثار همایش « ولایت در فرهنگ رضوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: داوری 66 اثر ارسالی به دبیرخانه همایش سراسری علمی پژوهشی «ولایت در فرهنگ رضوی» جنوب کرمان آغاز شد. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930529000955#sthash.cxWOLVw6.dpuf

دستگاه‌های اجرایی قم برای خدمات‌رسانی به زائران در دهه کرامت بسیج شده‌اند

معاون هماهنگی امور زائران استاندار قم گفت: همه دستگاه‌های استان قم از جمله امنیتی، انتظامی، خدمات رفاهی ، راه ، اورژانس برای خدمات‌رسانی به زائران در دهه کرامت بسیج شده‌اند.

آغاز داوری آثار همایش « ولایت در فرهنگ رضوی» جنوب کرمان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: داوری 66 اثر ارسالی به دبیرخانه همایش سراسری علمی پژوهشی «ولایت در فرهنگ رضوی» جنوب کرمان آغاز شد.

قصه گویی با موضوع دهه کرامت در کتابخانه های آذربایجان شرقی

کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های استان آذربایجان شرقی گفت: جلسات قصه گویی و مسابقه نقاشی با موضوع دهه کرامت در بخش کودک کتابخانه های استان برگزار می شود.

نشست کارگروه جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف برگزار شد

نشست کارگروه بازار و اصناف دهه کرامت با حضور نمایندگان صنوف مختلف در محل جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف برگزار شد.

حضور صدا و سیما در برنامه های دهه کرامت مساجد

مدیر اطلاع رسانی روابط عمومی صدا وسیما با اشاره به فعالیت های این سازمان در طول دهه کرامت اظهار کرد: برنامه های برخی مساجد در دهه کرامت از سوی صدا وسیما پخش می شود.

برگزاری جشن های دهه کرامت با مشارکت کانون های مساجد در سطح بوستان ها

جشن های دهه کرامت در سطح بوستان ها و فرهنگسراهای تهران با مشارکت کانون های مساجد همزمان با دهه کرامت برگزار می شود.جشن های دهه کرامت در سطح بوستان ها و فرهنگسراهای تهران با مشارکت کانون های مساجد همزمان با دهه کرامت برگزار می شود.

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1468
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644127
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -