کارگاه عصرانه داستان‌نویسی رضوی به میزبانی آستان قدس برگزار می‌شود

به گزارش عضو ستاد خبری دهۀ کرامت، کارگاه عصرانه داستان نویسی رضوی در ایام دهه کرامت و در شهر کاشان به شصت و دومین ایستگاه خود رسید. در این کارگاه که به همت دفتر آستان قدس رضوی و وبسایت مسجدکالا برگزار می‌شود، نویسندگان و فعالان حوزه کودک به صرف یک عصرانه ادبی گردهم می‌آیند. در این کارگاه، وبسایت مسجدکالا به نمایندگی از آستان قدس به عرضه کتب و محصولات کودک خواهد پرداخت.

امین رضایی مدیرمسئول وبسایت مسجدکالا و کانون عرضه کتاب آستان قدس رضوی گفت: هدف از برگزاری کارگاه داستان نویسی رضوی، آموزش نویسندگی با محوریت امام رضا(ع)، ترویج فرهنگ والای رضوی و کشف استعدادهای ادبی در بین جوانان کاشانی است.

رضایی ادامه داد: حضور کلر ژوبرت نویسنده مسلمان فرانسوی از دیگر شگفتانه‌های این کارگاه داستان نویسی است. خانم کلر ژوبرت کارشناس علوم تربیتی و فوق لیسانس ادبیات کودک است و مهارت اصلی وی در در توصیف حقایق زندگی به زبان کودکان و ترسیم واقعیت‌های تلخ و شیرین زندگی به زبان کودکانه است. کتاب لینالونا از جمله کتاب‌های پروفروش در زمینه حجاب است که نویسندگی و تصویرگری آن توسط خانم کلر ژوبرت انجام شده است.

شصت و دومین کارگاه عصرانه داستان نویسی رضوی مورخ روز شنبه 22 تیر در سازمان فرهنگی هنری شهرداری کاشان، بخش مجتمع فرهنگی شهر برگزار خواهد شد.