محسن هاشمی: خدمت کریمانه؛ یعنی از نزدیک به مشکلات مردم پرداختن

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در تعریف خود از خدمت کریمانه مسئولان گفت: اینکه مسئولین در جایی که مشکل وجود دارد حضور پیدا کنند و از نزدیک به مشکلات بپردازند یک خدمت کریمانه است.

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌و‌گو با مرکز روابط عمومی ستاد خبری دهه کرامت، همزمان با جشن‌های دهه کرامت و شعار امسال «خدمت کریمانه؛ مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع)» در پاسخ به این پرسش که یکی از گلایه‌های امروز مردم از مسئولان شائبه کم‌کاری یا خدمت نکردن درست است و به نظر شما مسئولین تا چه اندازه باید برای رفع این گلایه تلاش کنند، اظهار داشت: این موضوع و این گلایه یک موضوع واقعاً جدی است و ما هرچه به مردم خدمت کنیم باز هم کم خدمت کرده‌ایم و باید همه مسئولان این موضوع را قبول کنند.

وی ادامه داد: مشکلات آنقدر در زندگی مردم و در جامعه زیاد شده است که مسئولان باید وقت زیادی را بگذارند که این مشکلات را حل کنند.

رئیس شواری اسلامی شهر تهران با بیان اینکه من هم با نظر شما موافق هستم، گفت: امیدوارم به ویژه در شرایط فعلی که فشار بر روی قشر ضعیف زیاد است مسئولان بیشتر وقت بگذارند و مشکلات مردم را حل کنند.

هاشمی درباره اینکه خدمت کریمانه از سوی مسئولان چگونه معنا می‌شود، خاطرنشان کرد: اینکه مسئولین در جایی که مشکل وجود دارد حضور پیدا کنند و از نزدیک به مشکلات بپردازند یک خدمت کریمانه است.

وی در پایان تصریح کرد: مسئولان نباید از دور به مشکلات بپردازند بلکه باید از نزدیک برای حل مشکلات قدم بردارند و حتماً به این موضوع توجه کنند.

انتهای پیام