تاکید حجت‌الاسلام والمسلمین ارزانی بر ضرورت استفاده از تبلیغات شهری

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: اولین صحنه‌ای که هرانسان بعد از خروج از خانه خود با آن موجه می‌شود همین تبلیغات شهری است، این بیانگر آن است که این تبلیغات چه تاثیر را بروی مخاطب دارد.

به گزارش مرکز روابط عمومی ستاد خبری دهه کرامت، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌رضا ارزانی شامگاه دوشنبه (۲۰ خرداد) در دیدار اعضای شورای ستاد بزرگداشت دهه کرامت با شهردار و رئیس شورای شهر مشهد که در تالار کوهسنگی برگزار شد، با اشاره به سابقه فعالیت ده ساله شورای دهه کرامت در سطح کشور اظهار داشت: این شورا در طول این ده سال بیشتر به دنبال انسجام‌بخشی و هماهنگی بین فعالیت‌های جشن‌های مردمی دهه کرامت بوده است.

وی ادامه داد: اعتاب اربعه به همراه 34دستگاه فرهنگی همراه؛ در این دهه برنامه‌های متنوع و خوبی را ارائه کرده و هرکدام در حیطه فعالیت خود برنامه‌های مشارکتی فراوانی دارند، وظیفه این شورا نیز این است که فعالیت بین این دستگاه‌ها را هماهنگ‌تر کند و به طور کلی نقش تسریع‌کننده را دارد.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور تاکید کرد: یکی از مسائلی که در جهان امروز در بسیاری از شهرها دنیا مطرح است موضوع تبلیغات شهری است، زیرا اولین صحنه‌ای که هرانسان بعد از خروج از خانه خود با آن موجه می‌شود همین تبلیغات شهری است و این بیانگر آن است که این تبلیغات چه تاثیر را بروی مخاطب دارد.

حجت الاسلام والمسلمین ارزانی یادآور شد: خوشبختانه تعداد کثیری از مردم در داخل و خارج از کشور، حتی غیر از مسلمانان و شیعیان از برکت امام رضا(ع) متنعم می‌شوند و اهمیت این موضوع را نباید نادیده گرفت.

وی افزود: شورای بزرگداشت دهه کرامت متشکل از شش کارگروه تشکل‌های مردمی، فضای مجازی، محتوایی، اطلاع‌رسانی، دانشگاهیان و هنری است، همچنین هیات اندیشه‌ورز نیز برای انسجام بیشتر این شورا در حوزه علمیه شکل گرفته است.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در پایان با اشاره به شعار امسال دهه کرامت «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع)»، گفت: امروز مردم ما بیش از هرچیزی نیازمند مهربانی، دوستی و صمیمیت بوده و بهترین الگو برای آنها در این زمینه حضرات معصومین(ع) هستند.

انتهای پیام