مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی: نقطه قوت فعالیت‌های دهه کرامت مردمی بودن آن است

مروارید با بیان اینکه نقطه قوت فعالیت‌های دهه کرامت مردمی بودن آن است، گفت: در طول سالیانی که جشن‌های دهه کرامت برگزار شده است قطعا ضعف‌هایی وجود داشته اما در این دوره سعی شده این نقاط ضعف برطرف شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی ستاد خبری دهه کرامت، جعفر مروارید مروز دوشنبه (۲۰خردادماه) در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور که در دفتر آیت الله علم‌الهدی- نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی برگزار شد، با بیان اینکه ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان به ریاست استاندار با ۳۴ دستگاه اجرایی در فضای استان خراسان رضوی در دهه کرامت برنامه‌های متنوعی را با رویکرد مردمی برگزار می‌کند، اظهار داشت: برای برگزاری هرچه بهتر دهه کرامت شورای راهبردی، شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی به ریاست استاندار تشکیل شده است.

وی ادامه داد: کمیته‌های تبلیغات، بانوان، نظارت، خدمات شهری، فرهنگی و هنری، امور شهرستان‌ها و کمیته رسانه قبل از شروع فعالیت‌‍های دهه کرامت برنامه‌هایی را با رویکرد معرفتی اجرا می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: علاوه بر شورای دهه کرامت استان، شورای دهه کرامت کشوری هم این دهه را برگزار خواهند کرد، به همین منظور در شهرستان‌های استان کمیته‌های ویژه ای تشکیل شده و همگام با کشور برنامه‌ها را پیش می‌برند.

مروارید یادآور شد: شعار امسال «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت(ع)» است که برگرفته از زیارت جامعه کبیره می‌باشد.

وی افزود: یکی از نقاط قوت این دهه مردمی بودن فعالیت‌های آن است، البته در این میان ضعف‌هایی هم در طی سال‌های گذشته وجود داشته که سعی شده این نقاط ضعف برطرف شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پایان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: امسال با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌هایی مخصوص جوانان و با هدف رونق و همبستگی ملی در فضای دهه کرامت برگزار می‌شود تا معارف رضوی چراغ راهی برای حضور جوانان براساس مرجعیت علمی اهل بیت(ع) باشد.

انتهای پیام