مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع): برای دهه کرامت امسال در مناطق سیل‌زده برنامه‌های ویژه‌ای داریم

برازش با اشاره به حوادث سیل امسال در برخی از استان‌های کشور گفت: یکی از برنامه‌های ویژه امسال ما توجه به استان‌های محروم و به ویژه مناطق سیل‌زده است، در واقع امسال برنامه‌های ویژه‌ای در مناطق سیل‌زده گلستان، ایلام و … خواهیم داشت.

به گزارش مرکز روابط عمومی ستاد خبری دهه کرامت، محمودرضا برازش امروز دوشنبه(20خردادماه) در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور که در دفتر آیت‌الله علم‌الهدی – نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: باتوجه به پیگیری‌های صورت گرفته امسال جشن‌های دهه کرامت در همه‌ی استان‌های کشور با برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های ویژه امسال ما توجه به استان‌های محروم و به ویژه مناطق سیل‌زده است، در واقع امسال برنامه‌های ویژه‌ای در مناطق سیل‌زده گلستان، ایلام و … خواهیم داشت.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: خوشبختانه دستگاه‌های مختلف در اجرای برنامه‌های دهه کرامت هماهنگی‌های خوبی را دارند، در این میان سازمان صدا و سیما نیز آمادگی خود را برای پوشش کامل برنامه‌های دهه کرامت اعلام کرده است و امید است بتوانیم از این فرصت برای خدمت‌گذاری استفاده کنیم.

در ادامه این دیدار نیز حجت‌الاسلام برزگر هاشمی نیز تصریح کرد: خوشبختانه در برپایی دهه کرامت امسال سیاست‌گذاری‌های محتوایی براساس موضوع بیانیه گام دوم انقلاب، شعار سال جاری و شرایط ویژه مناطق سیل‌زده مدنظر قرار گرفته است.

نماینده آستان قدس رضوی با اشاره به دوبرنامه دهه کرامت امسال گفت: سالروز قیام مسجد گوهرشاد و روز عفاف و حجاب دو برنامه امسال ما در دهه کرامت است، البته در بحث‌های محتوایی تلاش کردیم به تبیین فرهنگ زیارت بپردازیم، درواقع باید تلاش کنیم گفتمان زیارت را با رویکرد شادی مومنانه در دهه کرامت رقم بزنیم.

انتهای پیام