حجت‌الاسلام والمسلمین ارزانی: هیأت اندیشه ‌ورز امسال با قدرت بیشتری حرکت خود را آغاز کرده است 

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: هیأت اندیشه ‌ورز امسال با قدرت بیشتری با بهره‌گیری از ظرفیت دانش و تجربه، اساتید دانشگاه و حوزه فعالیت خود را آغاز و رو به جلو حرکت می‌کند.

به گزارش مرکز روابط عمومی ستاد دهه کرامت،حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی صبح امروز دوشنبه (۲۰خردادماه) در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور که در دفتر آیت الله علم‌الهدی- نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی برگزار شد، با تقدیر و تشکر از اعضای برگزار کننده این ستاد و با ارائه برنامه‌های ستاد هماهنگی دهه کرامت اظهار داشت: برنامه‌های دهه کرامت از دو ماه گذشته بسته شده است و از همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط به ویژه اعتاب مقدس مرتبط تقدیر می‌کنیم که در برنامه‌های دهه کرامت ورودی جدی داشته‌اند.

وی ادامه داد: هیأت اندیشه ‌ورز امسال با قدرت بیشتری با بهره‌گیری از ظرفیت دانش و تجربه، اساتید دانشگاه و حوزه فعالیت خود را آغاز و رو به جلو حرکت می‌کند. شعار امسال “خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)” است و برای تمام روزهای دهه کرامت از ابتدا تا انتها نامگذاری صورت گرفته و تکالیف و برنامه دستگاه‌ها کاملا مشخص شده است.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور یادآور شد: هماهنگی‌های لازم با تمام دستگاه‌ها صورت گرفته تا از این طریق بتوانیم در داخل و خارج و چهار شهر برنامه‌هایی با محوریت این دهه و فرهنگ‌سازی اهل‌بیت(ع) داشته باشیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین ارزانی تاکید کرد: فعالیت برای دهه کرامت در حقیقت فعالیت برای بزرگوارانی است که ترویج سیره و روش آن‌ها موجب سعادت و تعالی مردم جامعه می‌شود به همین علت خدمت در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت توفیق و سعادتی بزرگ است.

وی در پایان گفت: ۶ کارگروه مختلف با عناوین جشن‌ها و تشکل‌های مردمی، فضای مجازی، محتوایی، اطلاع‌رسانی، دانشگاهیان و هنری در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت فعالیت خود را دنبال می‌کنند تا بتوانند فعالیت‌های مرتبط با دهه کرامت را به شیوه مطلوب اجرایی کنند.

انتهای پیام