دهه کرامت در تهران

در جلسه ای که روز دوشنبه مورخ 29 بهمن 97 با حضور معاون مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران تشکیل شد اقدامات صورت گرفته در دهه کرامت 97 توسط شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.
در جلسه ای که روز دوشنبه مورخ 29 بهمن 97 با حضور معاون مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران تشکیل شد اقدامات صورت گرفته در دهه کرامت 97 توسط شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.
حجت الاسلام خانپور معاون مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در این جلسه با اشاره به اقدامات این مرکز در دهه کرامت ، همکاری و هماهنگی تشکل های مردمی مانند هیأت های مذهبی ، مساجد موسسات مردم نهاد و ... را در برپایی هرچه با شکوه تر این دهه موثر دانست.
وی با اشاره به همکاری سازمان های دولتی اعم از سازمان تبلیغات ، سازمان اوقاف و امور خیریه ، مرکز رسیدگی به امور مساجد و ... در بسترسازی فعالیت های مردمی در برپایی جشن های این دهه ، تشکیل شبکه مساجد رضوی در تهران  در بزرگداشت این دهه با همکاری دیگر دستگاه های مسئول را از اقدامات آتی این مرکز عنوان نمود.

هيچ نظري ثبت نشده است

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 116
بازدیدهای دیروز: 1808
کل بازدیدها: 621787
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -