وزارت ورزش و جوانان در دهه کرامت

در جلسه ای که روز دوشنبه مورخ 15 بهمن ماه 97 با حضور آقای قاسمی نماینده وزارت ورزش و جوانان در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در محل دبیرخانه این شورا برگزار گردید فعالیت ها و برنامه های وزارت ورزش و جوانان در دهه کرامت مورد بررسی قرار گرفت.
در جلسه ای که روز دوشنبه مورخ 15 بهمن ماه 97 نماینده وزارت ورزش و جوانان در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در محل دبیرخانه این شورا برگزار گردید فعالیت ها و برنامه های وزارت ورزش و جوانان در دهه کرامت مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه که با حضور آقای قاسمی نماینده وزارت ورزش و جوانان و آقای رفائی نماینده بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام برگزار گردیدفعالیت ها و اقدامات وزارت ورزش و جوانان و همچنین ظرفیت های این وزارتخانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در پایان مقرر شد ضمن بازنگری انتظارات ثبت شده از وزارت ورزش و جوانان در سند مشترک همکاری دهه کرامت ، فیلم های مستند مربوط به برگزاری مسابقات جاده ولایت در قالب کلیپ های چند دقیقه ای جهت انتشار آن ها توسط وزارت ورزش و جوانان آماده و در اختیار اعضا قرار گیرد.

هيچ نظري ثبت نشده است

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1447
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644106
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -