جشنواره کتابخوانی رضوی در سال 98

برنامه های «نهاد کتابخانه های عمومی» درباره نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و دهه کرامت سال 98 با حصور نماینده این نهاد در دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور ، در روز دوشنبه مورخ اول بهمن ماه 97 مورد بررسی قرار گرفت.
برنامه های «نهاد کتابخانه های عمومی» درباره نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و دهه کرامت سال 98 با حصور نماینده این نهاد در دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور ، در روز دوشنبه اول بهمن ماه 97 مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه که با حضور آقای سعید مجیدی نماینده نهاد کتابخانه های عمومی و همچنین آقای مرتضی طاهریان دبیراجرایی شورا ، آقای سید جواد رفائی نماینده بنیاد امام رضا علیه السلام و آقای میثم مهدوی زاده عضو دبیرخانه شورا صورت گرفت طرفین به بررسی جشنواره کتابخوانی رضوی و نحوه افزایش کمی و کیفی مخاطبان این جشنواره پرداختند.
آقای مجیدی تغییر قالب های برگزاری جشنواره از دوره های پیشین تا کنون را سبب افزایش مخاطبان مسابقات کتابخوانی رضوی به بیش از 800 هزار نفر دانستند و همکاری دستگاه های عضو شورا در برگزاری مسابقات در سطح استان ها و کارکنان دستگاه ها  را سبب افزایش سرانه مطالعه پیرامون زندگی اهل بیت علیهم السلام  دانستند.
وی با اشاره به بخش های جنبی این جشنواره ، بخش جنبی نهمین دوره جشنواره را بخش«ابن رضا» اعلام  کرد.
نماینده نهاد کتابخانه های عمومی در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور افزود با همکاری آستان حضرت شاهچراغ علیه السلام امسال کتابی پیرامون این حضرت برای منابع مسابقات امسال انتخاب شده است.

هيچ نظري ثبت نشده است

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1460
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644119
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -