نگین فاطمی در عمود 1080

اربعین و حماسه سازان آن محور تیترهای رسانه ها هستند، در این میان نگین فاطمی در عمود 1080 نیز نقطه عطفی برای توجه لنز دوربین رسانه ها شده است.
این روزها اربعین و حماسه سازان آن محور تیترهای رسانه ها هستند، در این میان نگین فاطمی در عمود 1080 نیز نقطه عطفی برای توجه لنز دوربین رسانه ها شده است.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، پیام عاشورا از اولین لحظات این حماسه تاریخ‌ساز با الهام از پیام‌آوری حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها متکی بر رسانه و قلم اسلامی به تاریخ منتقل شده، بنابراین در سنت عاشورایی هر رویدادی از این حماسه به عنوان یک ارزش حقیقی به بشریت خبر داده می شود.

این روزها اربعین و حماسه سازان آن محور تیترهای رسانه ها هستند، در این میان نگین فاطمی در عمود 1080 نیز نقطه عطفی برای توجه لنز دوربین رسانه ها شده است.

آخرین آماری که چرتکه رسانه ها نشان می‌دهد؛ پوشش بیش از 3 هزار 500 دقیقه ارتباط مستقیم با شبکه‌های گوناگون رادیویی و تلویزیونی موکب 1080 در طول 9 روز گذشته بود که خود ارزش برای پوشش رسانه‌ای شد.

بر اساس این گزارش از مجموع 306 ارتباط با 49 شبکه رادیویی و تلویزیونی، می‌توان به ارتباط زنده با شبکه‌های برون‌مرزی در کنار شبکه‌های ملی و استانی همچون شبکه یک، دو، سه،پنج، قرآن، خبر، آموزش، امید در سطح ملی و شبکه‌های گلستان، سیستان و بلوچستان ، بوشهر، قم، سمنان، یزد، اصفهان، مازندران، کهکیلویه و بویراحمر، فارس، البرز، گیلان، هرمزگان در حوزه استانی، و شبکه های سحر (ترکی، کردی و آذری)، ثامن ، ولایت،هادی تی وی،هدایت تی وی در حوزه برون مرزی و بسیاری از شبکه های رادیویی اشاره کرد.

گفتنی است قرارگاه رسانه‌ای مستقر در عمود 1080 متشکل از خادمان رسانه‌ای در سازمان صداوسیما با همکاری شورای معارف معاونت‌ سیما، اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی و رادیو معارف به عنوان رسانه میزبان جهت ارتباط‌ باشبکه های رادیویی است.

لازم به ذکر است، قرارگاه رسانه‌ای حرم مطهر مستقر در موکب 1080 از سوی قرارگاه مرکزی قم پشتیبانی می‌شود که پوشش لحظه به لحظه رویدادهای موکب در پایگاه خبری حرم مطهر گوشه‌ای از فعالیت‌های قرارگاه مرکزی رسانه‌ای حرم مطهر است.


هيچ نظري ثبت نشده است

استان‌ها

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان مازندران گیلان اردبیل آذربایجان غربی آذربایجان شرقی کردستان کرمانشاه ایلام خوزستان بوشهر هرمزگان چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد فارس یزد کرمان جنوب کرمان اصفهان سمنان تهران البرز قم مرکزی قزوین لرستان همدان زنجان

صلوات خاصه امام رضا عليه السلام


صلوات خاصه

معرفی کتاب

       مجموعه پاورپوینت های دهه کرامت       دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  

آخرین تصویر گالری

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین: 1
بازدیدهای امروز: 1481
بازدیدهای دیروز: 314
کل بازدیدها: 644140
تعداد کاربران: 8
تعداد مطالب: 1165
- -